Geleceğe Göz At / Galeri
  • Beklentilerinizin çok ötesinde...

Hayatta dönüm noktaları vardır. Öncesi ve sonrası diye ayırır hayatı. Stage Residence yaşamında olduğu gibi. Daha önce belki de hiç yaşamadığınız ihtişam ve zarafet, yüksek yaşam standardı, benzersiz mimari, eşsiz manzara, ayrıcalık hissi ve çok daha fazlası… Çünkü Stage Residence sonrası, yaşam tamamen kusursuzlukla kaplı.


Entelektüel bir anlayışı yansıtan zarif çizgiler… Lüksün çok daha ötesinde nüanslar…


Yaşam kalitesi, yapı estetiği ve malzeme çeşitliliği adına dünyadaki yeni trendleri takip etmek sizin için bir yaşam tarzıysa Stage Residence’da aradığınızı bulacaksınız.

Sizin için benzersiz yaşam vakti.

{{ resultMessage }}

“Dünya sadece en iyileri hatırlar”

Eşsiz bir mimariden bahsedebiliriz size. Veya benzersiz lokasyonumuzdan, tüm yapılarda kullandığımız geniş camlarımızdan, saymakla bitiremeyeceğimiz ayrıcalıklarımızdan.

Ama tüm bunlar yanınızda sevdikleriniz varsa anlam kazanır. Helya İnşaat ayrıcalığıyla Konya’nın kalbinde sıradışı ve modern konseptli Stage Residence yaşamı sizi ve sevdiklerinizi güven içerisinde benzersiz bir yaşama çağırıyor.

Dış Görseller

Bizde Yeriniz Ayrı...

Her detayı incelikle düşünmemiz de bu yüzdendi. Günümüz trendlerini yansıtan mimarimiz de, estetiği konforla buluşturma gayretimiz de... Mutluluğun daimi konuk olduğu evinizde, en değerli varlıklarınızla birlikte gülümsemelerinizi hayal ettik her metrekarede.

Klasik anlayıştan uzaklaşarak modern bir tarzı benimsedik. Çünkü sizin ve sevdiklerinizin özel bir yeri var bizde.

Sosyal Alanlar

Doğal Olarak Mükemmel…

Ayaklarınızı uzattığınızda ihtişam karşılasın sizi. Yaz kış keyifle vakit geçirebileceğiniz bahçe düzenlemesine sahip peyzaj alanları ile yeşilin binbir tonu Stage Residence’da sizi bekliyor.

Dört mevsimin iklim şartlarına göre güneş ve rüzgar yönleri hesaplanarak oluşturulan vaziyet planı ile Stage Residence’da attığınız her adımda ayrıcalığınızın farkına varıyorsunuz.

İç Görseller

Hayatın Tadına Varın...

Tüm ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceğiniz, kendinizi ayrıcalıklı ve özel hissettirecek her detayın düşünüldüğü Stage Residence yaşamı, eksiksiz sosyal alanları ile hayatınıza mükemmelik katıyor.

Lüksün çok daha ötesindeki sadeliğin ve doğallığın meydana getirdiği nüansların her detayda hissedildiği Stage Residence’da hayat her an eksiksiz yaşanıyor.

İletişim

Adres

Şekermurat Mahallesi, Demiryolu Cd. No:7, 42100 Selçuklu/Konya

Telefon 444 2 048